Apex-Bike

E-kola Leader Fox


E-kola Leader Fox na oficiálním webu


Možná si říkáte, že elektro-kolo není nic pro vás, ale zamyslete se.

Rádi jezdíte na kole? A už se vám stalo, že jste museli z vašeho současného kola slézt a kopec, který jste dříve vyjížděli, nyní musíte vytlačit? Kopec je nad vaše síly? S elektro-kolem se to změní.

U nás v Apex-Bike Tábor můžete vybírat elektro-kola horská, trekingová, městská, skládací atd.

Nabízíme e-kola LEADER FOX montovaná v ČR a kola německé značky GHOST.

Kola nejen prodáváme, ale i odborně servisujeme.

Pokrok nelze zastavit a e-kola se stávají nedílnou součástí našeho cyklistického života. Elektro-kolo vypadá a funguje jako běžné jízdní kolo, jen s jeho pohonem vám pomáhá elektrický motor a baterie. Tato kombinace vám umožní zdolat i strmé stoupání, ujedete delší vzdálenost rychleji a bez namáhání kloubů.

Elektrokolo vás dopraví nejrychleji do práce a bez pocení. Milují jej cykloturisté, "blázni" sjíždějící hory i starší lidé.

Přijďte i Vy si k nám do Apex-Bike Tábor vybrat své elektro-kolo.


Nabídka e-kola Leader Fox 2020:

Středový motor, integrovaná baterie 16 Ah, velký výběr typů a velikostí, český výrobce, servis zajištěn, atraktivní cena.Plány
ČESKÉ KOLOBĚŽKY KOSTKA

KOLOBĚŽKA NENÍ JEN PRO DĚTI!

Rychlé, spolehlivé, moderní

Říká se, že nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu. My bychom k tomu dodali: "a hned potom z koloběžky". Naše modely jsou navíc také skvěle vyšlechtěné. Vzhled totiž stavíme při navrhování také na vysoké pozice v prioritách, protože víme, že si zasloužíte nejen rychlý a spolehlivý dopravní prostředek
s dokonalými jízdními vlastnostmi, ale také s moderním designem.