Apex-Bike


Proběhlé
APEX-BIKE CYKLOVÝJEZD 2013


Jistebnice - Tábor - Stráž nad Nežárkou - Vranov nad Dyjí – Znojmo – Tábor - Jistebnice

380 Km

Fotky z akce


- 4. července – 7. července 2013

- cena : 800,- Kč (Z této částky bude hrazeno - 3x nocleh ve stanech nebo na Faře, doprovodné vozidlo, organizace cyklovýjezdu.)

- počet cyklistů je omezen, max. 40. Místo máte jisté po uhrazení 800,- Kč.

Na letošní rok jsme pro vás připravili cyklistické putování na 4 dny vhodné pro mtb, crossová či treková kola. K dispozici bude doprovodné vozidlo, kam si může každý dát své věci, označte je visačkou se jménem (batoh, spacák, karimatku, stan ...). Ráno dáte do auta své věci a vyzvednout si je budete moci zase večer v místě noclehu, je tedy důležité si s sebou na kolo vzít všechny věci, které potřebuji na celý den. Na každý den je naplánovaná trasa, na které jsou označeny záchytné body (ZB). Pokud někdo zabloudíte, je velice pravděpodobné, že na těchto místech se shledáte s některým cyklistou našeho cyklovýjezdu.
Důležité je, abyste dorazili vždy do večerních hodin do místa noclehu. Zda se rozhodnete jet po naplánované trase, nebo zda si zvolíte jinou alternativu, je pouze na vás. Je dobré se před příjezdem do místa noclehu cestou navečeřet. Ne všude jsou schopni nakrmit tolik hladových cyklistů.
Případní zájemci mladší 18 let pouze v doprovodu rodičů.

Na krásné putování na kole se na vás těší za obchod APEX-BIKE Filip, Miloš a Jakub.

1. den čtvrtek 4.7.
Odjezd 15:00 hod. z Jistebnice, 16:00 hod. z Tábora

Naložení věcí, zahájení cyklvýjezdu a odjezd od obchodu APEX-BIKE TÁBOR.
Tento den pojedeme po vedlejších silnicích přes Kozí Hrádek, Červenou Lhotu až do Stráže nad Nežárkou, kde máme ke spaní k dispozici zahradu za rozlehlým stavením u velice příjemných lidí. Dokonce jeden z nich býval vynikající běžec a cyklista Honza Tomeček (bratr Zdeňka Tomečka).

TRASA: cca. 70 Km

TÁBOR – MĚŠICE - KOZÍ HRÁDEK- TUROVEC - DLOUHÁ LHOTA - SKOPYTCE - KAJETÍN - TUČAPY - DÍRNÁ - ČERVENÁ LHOTA (ZB) – PLUHŮV ŽDÁR CYKLOTR. 1170 - KARDAŠOVA ŘEČICE - 1170 CIKAR - 1170 HOLENSKÁ HRÁZ – JEMČINA - PO ČERVENÉ 1170 STRÁŽ NAD NEŽÁRKOU.

2. den pátek 5.7.
Odjezd do 10:00

Je potřeba sbalit si své věci a naložit do auta nejpozději do 10.00. Poté auto odjíždí. Pojedeme ze Stráže nad Nežárkou přes Novohradské hory, hrad Bítov až do Vranova nad Dyjí, kde máme zajištěn nocleh na zdejší Faře. Na Faře je rozlehlá půda připravená k noclehu. Též má Fara zahradu, kde je možno si postavit stan.

TRASA: cca. 100 Km

STRÁŽ NAD NEŽÁRKOU – PO ŽLUTÉ LIBOŘEZY – DÁLE PO ŽLUTÉ HUTĚ U PŘÍBRAZE - POD SMRČÍM VRCHEM - CYKLOTR.322 - DÁLE PO ZELENÉ – MEDVĚDÍ PASEKA - NOVÁ BYSTŘICE - CYKLOTR.32 - LANDŠTEJN (ZB) - STARÉ MĚSTO - CYKLOTR.32 - SLAVONICE - CYKLOTR.16 - STARÉ HOBZÍ -JEMNICE (ZB) - PO ČERVENÉ TURIS. AŽ NA BÍTOV HRAD (ZB) - BÍTOV MĚSTO - DOLŮ PŘES VODU - CORNŠTEJN - DO LEVA LANČOV - VRANOV NAD DYJÍ

3. den sobota 6.7.
Odjezd do 10:00

Dnes vyrazíme okolo Dyje (Chráněný park) do vinařské oblasti Šobes, Šatov a nazpátek přes Znojmo – Lesná (Muzeum motocyklů) na Vranov nad Dyjí, kde budeme trávit i druhou noc na místní Faře.

TRASA: cca. 80 Km

VRANOV NAD DYJÍ – PO ČERVENÉ TUR. VRANOVSKÉ BRÁNY - NA KEPLECH - PO ZELENÉ NA HRANICE DO HARDEGG HRAD - ZPÁTKY PO MODRÉ NA KEPLECH - PO ČERVENÉ TURIS. – POD ČÍŽOVSKÝM VRCHEM - LUKOV - NOVÁ VES - PŘÍČKY - VYHLÍDKA NOVÝ HRÁDEK - STÁLE PO ČERVENÉ – NAD ŠOBESEM - ŠOBES(ZB)- CYKLOTRASA 48 - HNANICE - ŠATOV(ZB) - HAVRANÍKY - PO CYKLOTRASE 5000 - ZNOJNO - PO CYKLOTRASE 5000 - HRADIŠTĚ - KRÁLŮV STOLEC - ANDĚLSKÝ MLÝN - PODMOLÍ - LUKOV - LESNÁ (MUZEUM MOTOCYKLŮ) - VRANOV NAD DYJÍ.

4. den neděle 7.7.
Odjezd do 10:00

Dnes nás čeká nejdelší trasa, a proto je potřeba včas vyrazit. Naložit si své věci do auta a popsat, kde se mají vyložit, zda v Táboře v obchodě APEX-BIKE nebo v Jistebnici. Pojedeme dnes po silnici z Vranova nad Dyjí přes Kamenici nad Lipou – Černovice nazpět do Tábora a Jistebnice. Věci si budete moci vyzvednout v obchodě APEX-BIKE od pondělí do pátku v otevírací dobu prodejny nebo v Jistebnici v neděli večer.

TRASA: cca. 130 Km

VRANOV NAD DYJÍ - JEMNICE - DAČICE - STUDENÁ - ŽIROVNICE - KAMENICE NAD LIPOU (ZB) - ČERNOVICE - CHÝNOV - TÁBOR.


Naše nabídka
E-kola Ghost

E-kola Leader Fox

Možnost objednání lyží

Permanentka FIT BIKE KLUB