Apex-Bike


Proběhlé
Velikonoční vyjížďka - 31.3.2013


Fotky z akce

Rok se sešel s rokem a už nás opět čeká Velikonoční vyjížďka a na jejím konci zase prase a nějaký ten mok podporující trávení. Tedy přesněji řečeno zadní náhon z prasete. Dvě 10 kg kýty pečené na ohni v Dobronické hospůdce.

Sraz v neděli 31.3.2013 v 11.00h před prodejnou kol Apex-Bike Tábor v Kolárově ulici 639.

Trasa povede tradičně okolo Jordánu do Čekanic, Zaluží, Smyslova, okolo Knížecího rybníku na Stříbrné Hutě, Kloužovic (tady malá zastávka u Jarušky na občerstvení, doplnění tekutin), Velmovic a přes Dubský vrch (602 m) po modré do Dobronice u Chýnova. Zde jsme mezi 13 až 14 h a akce končí vrhnutím se na pečínku. Odjezd z dobronické hospůdky je již na zvážení každého z Vás.

Je mou povinností Vás upozornit, že alkohol za řidítka kola nepatří. Může to být drahé ba dokonce nebezpečné. To mějte prosím před zpáteční cestou na paměti. Opět bude vybírán dobrovolný příspěvek na svini a to ve výši 50 Kč do předem připraveného klobouku v hospodě v Dobronicích. Dát či nedat bude pouze Vaše volba. Na tuto akci srdečně zveme všechny příznivce cyklistiky ve všech jejích podobách. Je nám jedno jaké máte kolo a od koho. Dokonce i výkonnost můžete mít pod Miloše. Je to výlet. Prostě se přijeďte bavit a to nejen o kolech.

Jsou Velikonoce a jaro za dveřma.

Start 31.3.2013 v 11 hodin od Apex-Bike Tábor za každého počasí!!!
V případě, že bude pěkně hnusně, pojedeme co nejkratší cestou.

Za APEX-BIKE Tábor
Filip Ryjáček
Miloš Pospíchal
Jakub Novák

Naše nabídka
E-kola Ghost

E-kola Leader Fox

Možnost objednání lyží

Permanentka FIT BIKE KLUB