Apex-Bike


Proběhlé
Společenský večer v Kloužovicích u Chýnova

První společenský večer se velice vydařil a protáhl až do ranních hodin.
Fotky najdete zde.

V sobotu 9.2.2013 pořádáme Apex-bike společenský večer s blues rockovou kapelou Fontanela z Velešína.Tuto kapelu jste měli možnost vidět a slyšet na chýnovském MTB závodě. Večer je pro nás jakýmsi ukončením sezony 2012 a zároveň začátkem sezony nové - sezony 2013. Tato sezona je pro nás plná neznámého a plná očekávání.

Kola, oblečení, doplňky máme pro Vás nakoupeny v hojné míře, ale.... je tady to ale. V plánu je konec světa, prohloubení krize, potopy, vichřice a kdo ví, co ještě. Nejsme takto pesimističtí a proto, jestli bude prosinec takový, jako obvykle bývá, dovolujeme si ty z Vás, kteří máte rádi dobrou zábavu v kruhu přátel, pozvat na tuto naši únorovou akci. Jste srdečně zváni.

Večer začíná ve 20.00 h a sál bede otevřen od 19.00 h. Vy, co si zakoupíte vstupeky, buďte dochvilní, neboť vstupenky nejsou místenky.

Všech 60 vstupenek má samozřejmě svoji židli, ale kde budete sedět je jen na Vás. Cena 300,-Kč za vstupenku zahrnuje: pronájem sálu, apanáš kapele, ve 21.00 h večeři v podobě řízku jak sloní ucho, drobné občerstvení na stolech, TAXI po 24.00h do Tábora pro skupinky do 9 osob.

Ceny v HOSTINCI U JARUŠKY v Kloužovicích jsou velmi mírné, až to nahání trochu strach. Tato akce je NEKUŘÁCKÁ. Na lehce společenskou akci prosíme lehce společenský oděv. Pánové v košili, dámy v sukni. Je pěkné vědět na první pohled, kdo je kdo.

Rezervovat vstupenky můžete telefonicky na 777 788 353, 731 402 907 nebo na apex-bike@apex-bike.cz Platit buď to přímo na prodejně APEX-BIKE Kollárova 639 na nebo na účet 206135752/0300, do poznámky dejte svoje jméno a "apex-bike společenský večer"

Na setkání s Vámi se těší Filip, Miloš a od nového roku i Jakub.

Naše nabídka
E-kola Ghost

E-kola Leader Fox

Možnost objednání lyží

Permanentka FIT BIKE KLUB