Apex-Bike


Proběhlé
S kolem kolem vody s Apexem


(Lužnice, Otava, Vltava, Smutná) => Tábor – Písek - Tábor

Fotky z akce

S kolem kolem vody s Apexem je již minulostí.
Jsem rád že jsme se všichni vrátili domů v pořádku a nikomu se nic na stezkách kolem vody nestalo. Sešla se nás dobře naladěná skupinka 25 cyklistů a cyklistek různé výkonnosti a technické zdatnosti. Pro někoho to byl tedy výlet a někdo si posunul své hranice. Koho to již v terénu nebavilo, tak si našel svou trasu a všichni jsme se večer sešli na horolezecké chatě v Písku. Zatopili v krbu, dali nějaké to pivko a buřta, pokecali a nádherně unaveni všichni postupně po půlnoci usnuli. Ráno se nám podařilo vyjet podle plánu v 9 hod. a na Zvíkově byla první zastávka na polévku a pivko. Po poledni jsme již byli v Jistebnici na obědě a postupně se rozjeli do svých domovů.

Všem Vám přeji co nejpříjemnější návrat do reality a na nějaké příští akci se na Vás opět těší Filip, Miloš a Jakub.

PS: Třeba hned příští sobotu 11.5 odpoledně na Harrachovce.

První květnový víkend (4-5.5. 2012) pořádáme pro všechny cyklonadšence, závodníky i turisty cyklistický víkend s prodejnou Apex-Bike Tábor. Tato akce je určena pro všechny příznivce cyklistiky bez rozdílu výkonnosti, věku, pohlaví, jaké značky nebo z jaké prodejny vlastníte horské kolo, či za jaký cykloteam jezdíte (prostě pro každého, kdo se rád sveze na kole a rád se baví). Pokud se rozhodnete s námi na tuto akci vyrazit, budeme rádi, když se u nás na prodejně přihlásíte, abychom věděli předpokládaný počet účastníků. Pokud se rozhodnete jet na poslední chvíli, tak neváhejte přesto přijet. Každý cyklista s dobrou náladou je vítaný.


CENA: 200,- Kč (Bude použito na ubytování, náklady doprovodného vozidla a k zakoupení uzenin, chleba adt. k večeři)

CO VZÍT SEBOU: spacák, karimatku, horské kolo, přilbu, dobrou náladu, plavky

PROGRAM:

SOBOTA 4.5 2013:
- 12:00 – nakládání věcí do doprovodného vozidla (spacák, karimatka, taška s věcmi na převlečení atd.)
- 12:15 - odjezd od obchodu Apex-Bike Tábor, Kollárova 639, Tábor
- TRASA: Tábor – Harrachovka – kolem řeky Lužnice (Nádherná stezička, která je nyní suchá a není zarostlá ) - ke Stádleckému mostu - kolem řeky Lužnice dále do Bechyně – Týna nad Vltavou a do Albrechtic nad Vltavou (Zde se sejdeme se skupinou, která jela lehčí variantu trasy.) - Z Albrechtic pojedeme společně přes Písecké hory do Písku. Tato trasa je zhruba 70 km.
U Stádleckého mostu je možné si trasu zjednodušit a jet po silnici do Bechyně - Týna nad Vltavou – Albrechtic nad Vltavou, kde se sejdeme.
V Písku uděláme zastávku v supermarketu, kde si budete moci zakoupit pití (pivo) či potraviny na večer a snídani.

Předpokládáme, že mezi 18 – 19 hod. dorazíme na Horolezeckou chatu, kde máme od Píseckých kamarádů domluven nocleh. Zde na chatě bude naše doprovodné vozidlo s našimi věcmi. Je zde zhruba 30 postelí (Pokud by nás bylo více použijeme karimatky). Venku je ohniště, kde se bude pro všechny opékat uzenina. Chata má velkou společenskou místnost s krbem pro případ špatného počasí. Pokud by byl zájem, bude možné roztopit i saunu.

KONTAKT NA CHATU je zde.

NEDĚLE 5.5.2013:
- 9:00 - Nakládání věcí do doprovodného vozidla a po té odjezd.
- TRASA: Písek - kolem řeky na Zvíkovské podhradí – Kučeř - Milevsko - Sepekov - Božetice - Brtec - Svoříž - Jistebnice - Tábor.
Tato trasa má opět 70 km, ale je podstatně lehčí, protože vede mnohem více po silnici. V Jistebnici uděláme zastávku na oběd okolo 13 hod.
Předpokládaný příjezd do Tábora je tedy mezi 15 – 16 hod. V Táboře v obchodě Apex-Bike budete mít své věci, které jste si naložili do auta. Vyzvednout si je budete moci při příjezdu do Tábora nebo v týdnu v otevírací hodinách prodejny 9 - 8 hod.

Na všechny se na Vás moc těší Filip, Miloš a Jakub
Apex-Bike Tábor.

Naše nabídka
E-kola Ghost

E-kola Leader Fox

Možnost objednání lyží

Permanentka FIT BIKE KLUB