Apex-Bike


Proběhlé
Cyklo-výjezd 2017


Fotky z loňské akce, Šatov


středa 5.7. – sobota 8.7. 2017

Suchdol - ČESKÁ KANADA


Opět jsme pro vás připravili na červencové svátky cyklo-výjezd. Letos vyrazíme ve středu 5.7. 2017 v 10:00 od obchodu Apex-Bike Tábor.

Kola naložíme do přistaveného doprovodného auta a vyrazíme směr Česká Kanada, kde se ubytujeme ve vesnici Suchdol. Ubytování bude ve vlastním stanu na zahradě s ohništěm. K dispozici nám bude zázemí vesnické chalupy s možností asi 8 lůžek, kuchyní, sprchou a WC.
Ve čtvrtek a pátek budou následovat cyklo-výlety po České Kanadě. Podíváme se např. na rozhlednu, bizoní farmu, Landštejn a jeho okolí, Slavonice, hraniční opevnění.
Ochutnáme místní speciality a zchladíme se v místních rybnících.
V sobotu v dopoledních hodinách sbalíme a vyrazíme zpět domů do Tábora, kde budeme ve večerních hodinách.

Cena: 1000,-  Kč (3x ubytování, náklady na doprovodné auto a další nezbytnosti) Ostatní si každý hradí sám. V cene není startovné na závod Znovín Cup.

S sebou vezměte: kolo (MTB Cross), spacák, karimatku, stan, přilba a dobrá nálada je povinná

Počet cyklistů (účastníků): je omezen na max. 25. Místo máte jisté pouze po uhrazení 1000,- Kč u nás na prodejně Apex-Bike Tábor.

Zváni jsou všichni cyklisté jakékoli klubové příslušnosti, kteří se chtějí bavit. Každý jede na vlastní nebezpečí. Místa noclehů jsou neměnná. Trasa je rozepsaná, ale záleží jen na vás zda ji budete dodržovat či nikoli. Důležité je pouze do večera dorazit na místo noclehu.


TRASA A ČASOVÝ PLÁN:


STŘEDA 5.7.

Odjezd v 10:00 od obchodu Apex-Bike Tábor do Suchdola, 72 km

Trasa:
TÁBOR - TUROVEC - CHOUSTNÍK - PSÁROV - BOŘETÍN - MNICH - BUKOVKA - HORNÍ RADOUŇ - KOSTELNÍ RADOUŇ - LOVĚTÍN - JAROŠOV NAD NEŽÁRKOU - MATĚJOVEC - DÁLE PO ŽLUTÉ VLČICE - STŘÍŽOVICE - KUNŽAK - SUCHDOLČTVRTEK 6.7.

cyklovýlet po České Kanadě cca 60 km

Odjezd v 10:00PÁTEK 7.7.

Co jsme nestihli projezdit v České Kanadě ve čtvrtek, zvládneme jistě dnes. Cca 60 km

Odjezd v 10:00SOBOTA 8.7.

sbalení věcí, naložení do doprovodného auta a odjezd.

Odjezd v 10:00

Trasa:
Suchdol - JINDŘIŠ - JINDŘICHŮV HRADEC - směr Tábor za řekou Nežárkou doprava po červené – DOLNÍ RADOUŇ - LODHÉŘOV - po zelené MOSTEČNÝ - JIŽNÍ - ČERVENÍ LHOTA - CHOTĚMICE - BUDISLAV - CHOUSTNÍK - SKOPYTCE - DLOUHÁ LHOTA - TUROVEC - KNÍŽECÍ RYBNÍK - TÁBORVěci z doprovodného vozidla budou vyloženy na prodejně Apex-Bike Tábor, kde si je budete moci vyzvednout od pondělka v otvírací dobu prodejny.

Na všechny se na vás za Apex-Bike těší Filip, Miloš a Jakub.


Naše nabídka
E-kola Ghost

E-kola Leader Fox

Možnost objednání lyží

Permanentka FIT BIKE KLUB