Apex-Bike


Proběhlé
Cyklo-výjezd 2016


Fotky z této akce1.7. – 5.7. 2016

ŠATOV - PODYJÍ - ČESKÁ KANADA


Opět jsme pro vás připravili na červencové svátky cyklo-výjezd. Letos vyrazíme již v pátek 1.7. v 16:00 od obchodu Apex-Bike Tábor.

Kola naložíme do přistaveného autobusu a pojedeme do Šatova, kde se ve večerních hodinách ubytujeme v kempu na hřišti v Šatově.

Kdo bude chtít a bude přihlášen na závod ZNOVÍN CUP, tak si v sobotu bude muset přivstat, protože start je jž v 10:00. Kdo je tedy přihlášen, tak pojede závod, ostatní vyrazí na trasu závodu fandit, mohou navštívit místní vinice a sklípky. V tento den závodu jsou otevřeny sklípky, stodoly s hudbou atd.

Na hřišti ještě přenocujeme do neděle a ráno vyrazíme na kolech směr vinice Šobes – okolo Dyje – Vranov nad Dyjí – Slavonice - Landštejn. Zde budeme nocovat v Cyklokempu Landštejn.

V pondělí ráno se vyrazíme projet z Cyklokempu Landštejn křížem krážem Českou kanadu a končit budeme u Jindřichova Hradce v kempu Jindřiš.

V úterý pojedeme z Jindřiše do Jindřichova Hradce a přes Červenou Lhotu do Tábora. Rozloučení se všemi účastníky bude na Knížečáku.

Pojede s námi doprovodné vozidlo, kam si můžete dát své věci (nemusíte je táhnout na zádech).

Fotky z cyklo-výjezdu 2015


Cena: 1200,-  Kč (4 x ubytování, cesta autobusem, náklady na doprovodné auto a další nezbytnosti) Ostatní si každý hradí sám. V ceně není startovné na závod Znovín Cup.

S sebou vezměte: kolo (MTB, CROSS), spacák, karimatku, stan, přilba a dobrá nálada je povinná!!!

Počet cyklistů (účastníků): je omezen na max. 40. Místo máte jisté pouze po uhrazení 1200,- Kč u nás na prodejně Apex-Bike Tábor.

Zváni jsou všichni cyklisté jakékoli klubové příslušnosti, kteří se chtějí bavit. Každý jede na vlastní nebezpečí. Místa noclehů jsou neměnná. Trasa je rozepsaná, ale záleží jenom na vás, zda jí budete dodržovat či nikoli. Důležité je pouze do večera dorazit na místo noclehu.

Ubytování: V Šatove, Landštějně i Jindřiši budeme nocovat v kempu.


TRASA A ČASOVÝ PLÁN:


PÁTEK 1.7. – 16:00 odjezd autobusem od obchodu Apex-Bike Tábor do Šatova (každý si své kolo uloží a zajistí proti podření do vleku autobusu sám!!!)


SOBOTA 2.7. - Šatov a závod Znovín cup

Vstáváme v 8:00, příprava na závod a v 10:00 start závodu. Kdo nejede závod, má volný den na vinařské cyklostezky, na krásy vinic a na místní sklípky. Po obědě vyhlášení výsledků. Pak výlet na kolech na vinici Šobes a případně do Znojma. Večer plný zábavy ve sklípkách a stodolách s hudbou.


NEDĚLE 3.7. - Šatov - okolo Dyje - Landštejn cyklo - kemp 98 km

Odjezd v 9:00
Trasa:
ŠATOV - VINICE ŠOBES - kolem DYJE po červené - LUKOV - NA KEPLECH - VRANOV NAD DYJÍ (oběd) - LANČOV - BÍTOV - HRAD BÍTOV - kousek zpět a po žluté - ZBLOVICE - HRADIŠTĚ - VYSOČANY - po zelené KOPKA - POLICE - JIRATICE - JAMNICE - STARÉ HOBZÍ - SLAVONICE – po červené PEVNOSTNÍ AREÁL SLAVONICE – STARÉ MĚSTO POD LANDŠTEJNEM – LANDŠTEJN - KEMP.


PONDĚLÍ 4.7. - LANDŠTEJN - Česká Kanada - Jindřiš Kemp 65 - 70 km

Odjezd v 9:00
Trasa:
Landštějn – po modré ZŘÍCENINA HRADU POMEZÍ - KLÁŠTER 2 - KLÁŠTER 1 – TEREZÍN - ZÁMEČEK - do prava cyklo 1116 – pak po žluté – BLATO - POD JELENÍM VRCHEM – po žluté - LANDŠTEJN – po modré – NAD RYBNÍKEM PSTRUHOVCEM - STOJEČÍN - PENÍKOV - ČESKÝ RUDOLEC - cyklo 1004 - MATĚJOVEC - cyklo 1117- ROŽNOV BIZONÍ FARMA- po modré – MOSTECKÉ POLESÍ – po červené - POD VYSOKÝM KAMENEM - po červené KUNŽAK – po červené U STŘÍŽOVICKÉ ZASTÁVKY - KRVAVÝ RYBNÍK - MALÝ RATMÍROV - po červené VÍTKŮV HRÁDEK - JINDŘIŠ KEMP .


ÚTERÝ 5.7. - Jindřiš - Tábor - 65 km

Odjezd v 9:00
Trasa:
JINDŘIŠ - J.HRADEC - směr Tábor za řekou NEŽÁRKOU doprava po červené - DOLNÍ RADOUŇ - LODHÉŘOV - po zelené - MOSTEČNÝ - JIŽNÍ - ČERVENÍ LHOTA - CHOTĚMICE - BUDISLAV - CHOUSTNÍK - SKOPYTCE - DLOUHÁ LHOTA - TUROVEC - KNÍŽECÍ RYBNÍK - TÁBOR.


Věci z doprovodného vozidla budou vyloženy na prodejně Apex-Bike Tábor, kde si je budete moci vyzvednout od čtvrtka v otvírací dobu prodejny.

Na všechny se na vás za Apex-Bike těší Filip, Miloš a Jakub.


Naše nabídka
E-kola Ghost

E-kola Leader Fox

Možnost objednání lyží

Permanentka FIT BIKE KLUB