Apex Bike
Foto

Servis

V naší prodejně opravujeme kola, elektrokola, koloběžky a kočárky zakoupené v naší prodejně, ale i kola od jiných prodejců. Kola zakoupená v naší prodejně servisujeme přednostně. Se zákazníkem celý servis probereme a stanovíme předběžnou cenu předem.

Ceník servisu [.pdf], jednotlivé servisní úkony [.pdf]

Ceník servisu e-kol [.pdf], jednotlivé servisní úkony e-kol [.pdf]

Do opravy nebereme kola zakoupená v supermarketech. Bohužel tato kola jsou velice nízké kvality a nelze je seřídit ke spokojenosti zákazníka.

Do servisu nám přivezte kolo čisté (kolo od bláta a šmíru nelze seřídit). V případě špinavého kola účtujeme zákazníkovi 350 Kč za umytí a promazání kola.

Seřízení komponentů je možné pouze do hranice jejich kvality a opotřebení.

S kolem vezměte s sebou záruční list, v případě elektrokol klíček od baterie a nabíječku.

Opravy provádíme převážně do 2 pracovních dnů, pouze rozsáhlejší opravy nebo přestavby trvají déle, vždy po dohodě se zákazníkem.

Kolo si vyzvedněte v dohodnutém termínu dokončení. Po uplynutí 7 dnů od předem určeného data převzetí, účtujeme za každý další den 50 Kč za uskladnění kola.

Servisní bedničky první a poslední pomoci – služba pro Vás

Předprodejní servis

Nelze se spolehnout na tovární montáž a seřízení. Každé kolo projde u nás rukama zkušených mechaniků, kteří detailně kolo prohlédnou, seřídí a připraví pro zákazníka tak, aby ten již u nás zakoupený model vzal do terénu, či na silnici a užíval si krásu z pohybu při jízdě na kole.

Záruční / garanční servis

Tento servis nelze podceňovat. Jedná se o nejdůležitější servis provedený na vašem kole. Seřízení v předprodejním servisu není na vždy. Nové kolo si po ujetí 50-200 km, jak se říká "Sedne" a potřebuje poutahovat všechny spoje a znovu seřídit, zcentrovat kola, seřídit brzdy. U kol zakoupených v naší prodejně Apex-Bike provádíme tento servis ZDARMA.

Běžný servis

Nezapomeňte na běžný servis. Úkolem tohoto servisu je udržet Vašeho miláčka v perfektní kondici. Většina z vás mi dá ze zkušenosti za pravdu, že pravidelná kontrola a včasná výměna řetězu dokáže zaručit jak perfektní řazení, ale hlavně ušetří peníze za předčasné investice do kazety a převodníků. U některých značek kol, je prodloužená záruka kola vázána na pravidelný servis kola.

Servis vidlic a tlumičů

Z 80% jsme schopni pokrýt pozáruční opravy vlastními prostředky. Co nezvládneme v naší dílně, zajistíme přímo ve smluvním servisním středisku u distributora.

Servis ve zkratce

  • oprava do 2 dnů
  • ze supermarketů kola neservisujeme
  • garanční prohlídka zdarma
  • používáme výhradně originální nářadí od renomovaných výrobců
  • naši mechanici se každoročně vzdělávají a navštěvují servisní kurzy pořádané renomovanými výrobci kol, elektrokol, kompolentů, vidlic a tlumičů
  • možnost uskladnění kol v zimním období