Apex Bike
Kvalitní česká kola do 10 000,-
Prodej zahájen!!! Kvalitní česká kola s nízkou cenou 6 - 10 000,-.

Než koupíte levné kolo v supermarketu nebo na internetu zajděte se k nám alespoň podívat!!!

Vánoce nás úspěšně prověřily. Noví zákazníci a desítky prodaných kol v období Vánoc nás utvrdily ve správnosti tohoto projektu. Přijďte se i VY před nákupem kola třeba jen poradit.

Kvalitní česká kola do
10 000,-. To je náš nový projekt, ve kterém budeme vám, našim zákazníkům, nabízet kvalitní česká HORSKÁ, CROSSOVÁ, TREKOVÁ kola za přijatelnou cenu (6000 - 10 000 Kč). Kola jsou vystavena v námi nově upravených prostorách nad obchodem APEX-BIKE v Kollárově ulici 639 v Táboře. Celá prodejna je pro vás připravena od 1. listopadu 2012. V současnosti máme naskladněno okolo 200 ks kol a další jsou na cestě.

Ptáte se, co nás k tomu vedlo? Odpověď je snadná. Prodávat lidem kvalitní kola za přijatelnou cenu. Do rukou se nám čím dál, tím víc dostávají kola z různých internetových obchodů a supermarketů. Tato kola jsou pořízena za velmi lákavé ceny, ale o jakékoliv kvalitě se nadá vůbec hovořit. Sestavili jsme proto

Deset základní bodů, proč kolo koupit právě u nás:

1) Jsme táborský stabilní specializovný obchod s koly, působící na trhu od roklu 2004. Kola nejen prodáváme, ale zajištujeme na ně i kvalitní servis. Kdybychom ještě prodávali rohlíky a mléko, určitě by nám většina rohlíků ztvrdla a mléko, bylo by skutečné, zkyslo.

2) Na kole zakoupeném u nás můžete klidně odjet. Je odborně sestavené a seřízené. Není v krabici ani s cedulkou "smontované jen pro výstavní účely, nutno odborně seřídit".

3) Na námi prodané kolo máte bezplatný garanční servis po ujetí 200 km nebo do 6 měsíců ode dne prodeje. Dle toho, jaká skutečnost nastane dříve.

4) Kola nejen prodáváme, ale i opravujeme. O vaše kolo je tedy u nás postaráno i v době po prodeji. Prodejem tedy naše služby nekončí. Jsme připraveni řešit vaše problémy 6 dnů v týdnu.

5) Kola servisujeme i v sezoně do 2 pracovních dnů. Nejste tedy jen majiteli kola. Jste aktivními uživateli svého kola. Kolo nezahálí v opravně dlouhé týdny v případě, že samoobsluha či inernetový obchod, kde jste ,,výhodně" kolo koupili, servis vůbec vlastní.

6) Zajišťujeme pro vás veškeré náhradní díly. 90% dílů potřebných k opravě máme skladem. Cenu opravy víte předem. V případě větší odlišnosti od navržené ceny v průběhu opravy vždy voláme a žádáme o svolení. Vy rozhodujete o ceně opravy svého kola.

7) Máme stálý, odborně vyškolený personál. Platíme si a absolvujeme každoročne školící semináře pro mechaniky od renomovaných firem. Znáte osobně svého prodejce a servisního technika. Máte se vždy se svým problémem na koho obrátit.

8) Majitel je přítomen na prodejně. Není v Německu, Rakousku či dokonce v Číně. Reklamace řešíme osobně.

9) Potřebujete se zbavit svého staršího kola? Kola zakoupená u nás v prodejně vám pomůžeme prodat přes náš bazar za vámi navrženou cenu.

10) Pro naše zákazníky pořádáme výlety v Česku i zahraničí za bezkonkurenční ceny. Pořádáme závody pro širokou veřejnost. Pořádáme jednodenní vyjížďky po okolí. Snažíme se udržovat se zákazníky přátelský až rodinný vztah.

Naším motem je: Kola jen neprodáváme, ale sami je používáme. Jen tak je lze dokonale poznat.

Na vaši návštěvu se těší: Filip, Miloš a nově i Jakub
Plány
Prodej dětských kočárků značky PATRON

Připravujeme pro vás prodej dětských kočárků.

Jedná se o velmi kvalitní dětské kočárky vyráběné v České Republice.
Jedná se o maminkám dobře známou značku PATRON.

Kočárky budeme nejen prodávat, ale i kompletně servisovat na adrese Apex-Bike Tábor, Kollárova 639, 390 02 Tábor.

Začínáme v průběhu února 2017!!!