Apex-Bike

Proběhlé
Velikonoční vyjížďka - 7.4.2012


Fotky jsou zde

V sobotu 7.4. se uskutečnila velikonoční vyjížďka, na které jsme mezi sebou přivítali hosta ,pro nás důležitého, a to pana Ondřeje Dědinu. Člověka, který se o nás stará v GHOSTU a přes kterého k nám, do APEX-BIKU, kola této bezesporu kvalitní německé značky proudí. Měli jsme opravdu radost, že naše pozvání na vypečenou svini vzal vážně a našel si trochu času ve svém nabitém pracovním programu.

Vyjížďky i přes nevalnou předpověď a docela chladné počasí se zúčastnilo přes 40 cyklistů a cyklistek všech věkových a výkonnostních kategorií. Cestou se utvořily skupinky, ve kterých se poměrně živě diskutovalo o všem možném. Při první zastávce v Kloužovicích, v místním pohostinství, jsme něco málo vypili a snědli paní Jarušce. Bohužel tržbu jsme tentokrát patrně nevytrhli, neboť začalo mírně poprchat a teplota nebyla na dlouhé vysedávání na zahrádce.

Po příjezdu do Dobronic se všichni s chutí vrhli na tu vypečenou svini a pak hurá do vyhřáté dobronické hospůdky. Došlo dokonce i na taneček. Zde patří dík všem, kteří se o nás zde starali, neboť to bylo jako vždy perfektní. Jmenovitě děkujeme Janě, Bohunce, Daně-Libě, Lukášovi, Matějovi. Nejstaršímu účastníku vyjížďky, Pepovi Novotnému (70) nejde nic než popřát ještě mnoho dalších takovýchto akcí a sami si můžeme přát, mít v tomto věku (jestli se ho dožijeme) takovouto kondici. Pepa ovšem tvrdí, že my máme jezdit teď, protože v 70 už tu nebudeme.

Naše nabídka
E-kola Ghost

E-kola Leader Fox

Nová závodní zapletená kola

Možnost objednání lyží

Permanentka FIT BIKE KLUB

"Vaše nová štětka"