Apex-Bike

Proběhlé
Vánoční vyjížďka - 24.12.2012


24.12.2012 se uskutečnila vánoční vyjížďka z Tábora od obchodu APEX-BIKE do Dobronic u Chýnova. Počasí nám oproti neděli přálo, dokonce svítilo slunce a teplota okolo 10 stupňů připomínala spíše období Velikonoc než Vánoc. Této naší vánoční akce se zúčastnilo rovných 30 účastníků.

Ti absolvovali trasu okolo Jordánu do Čekanic, Zaluží, Smyslova dále pak po trati MTB Chýnovského závodu přes Vranovsko do Dobronic u Chýnova. Jelo se po silnici, blátě ale i po sněhu. Do dobronické hospůdky jsme dorazili okolo 11.00. Zde na nás čekala víc než výborná gulášová polévka od Jany. Jako vždy nezklamala. Hostinský očekával hordu promrzlých cyklistů a tak z výčepu vytvořil saunu s obsluhou. Plzeňská dvanáctka v tom vedru chutnala víc než dobře. Nebylo divu,že soudek vzal během hodinky za své a nastal čas k návratu do svých vánočně vyzdobených domovů. Akce se tentokrát obešla bez zlomených žeber, vyzvracených zubů a i závory v lese zůstaly celé. Maličkost jako spálení ruky o kamna a přivření prstů do dveří u záchodu považuji za skvělý výsledek akce z hlediska úrazové statistiky. Nezbývá, než poděkovat obsluze dobronické hospůdky za vřelé přijetí a na Velikonoce snad nashledanou.

Z jistebnického náměstí vyjelo ve 12.00 celkem 21 cyklistů. Ti směřovali do Veletína do Hospůdky za pecí. Původní záměr dojet do Veletína na běžkách bohužel překazila obleva a tak

Fotky z akce
Naše nabídka
E-kola Ghost

E-kola Leader Fox

Nová závodní zapletená kola

Možnost objednání lyží

Permanentka FIT BIKE KLUB

"Vaše nová štětka"