Apex-Bike





Proběhlé
Silvestrovský běh a koloběžka 2011


Naše fotky
Další fotky najdete zde nebo zde.

Výsledky:

BĚH - 15 KM :

PC

CIK

KA

L

RR

St.č.

JMENO

JM_TYMU

CI_CAS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

1

b1

71

111

Serbessa Mulugeta

Ortopedie Týn n/Vlt.

53:18

2

 

1

a1

81

110

Háša Michal

E.ON TRIATLON Tábor

54:06

3

 

2

b1

 

66

76

Jansa Jiří

Atlettika Písek

54:34

4

 

2

a1

 

74

51

Korous Martin

E.ON TT Tábor

55:15

5

 

3

a1

 

72

77

Slepička Pavel

MK Žebrák

55:53

6

 

4

a1

 

95

88

Čulík Tomáš

E.ON TRIATHLON Tábor

57:50

7

5

A1

J

79

48

Tomeček Zdeněk

J_GS Cykloteam Jistebnice

58:12

8

 

1

c1

57

67

Tík František

Vodňanská Drůbež

59:03

9

 

3

b1

 

64

66

Reitinger Petr

KTP Tábor

59:18

10

 

4

b1

 

71

79

Tylichtr Petr

TT Tálín

1:00:37

11

 

6

a1

 

75

108

Oplatek Eduart

K.T.P. Tábor

1:01:19

12

 

7

a1

 

90

89

Lemberka Jakub

E-ON TT Tábor

1:01:34

13

 

8

a1

 

95

85

Kuncl Šimon

E-ON TT Tábor

1:01:57

14

 

9

A1

J

72

39

Novák Vladimír

J_GS Cykloteam Jistebnice

1:02:24

15

 

10

A1

J

76

97

Miňha Petr

GS Cykloteam Jistebnice

1:02:25

16

 

11

A1

J

72

47

Polák Martin

J_GS Cykloteam Jistebnice

1:03:05

17

 

12

a1

 

78

30

Pecháček Štěpán

SPARTAK SEZ.ÚSTÍ

1:03:19

18

 

1

z1

87

74

Jakešová Klára

Tábor

1:03:26

19

 

2

c1

 

60

91

Hořejší Petr

 

1:03:54

20

 

5

b1

 

63

80

Novák Václav

Sokol Milevsko

1:03:59

21

 

13

a1

 

75

105

Dvořák Jiří

CK Kozofrky Mladá Vožice

1:04:17

22

 

6

b1

 

70

93

Rác Václav

Amatér Hlubočinka

1:04:37

23

 

14

a1

 

84

58

Špulák Bedřich

BIKESPACE.CZ

1:04:41

24

 

15

a1

 

84

102

Codl Lukáš

APEX-BIKE Tábor

1:04:48

25

 

16

a1

 

78

107

Benda Petr

Opařany

1:04:49

26

 

7

b1

 

66

44

Šustr Pavel

LIGA 2000 Tábor

1:05:03

27

 

1

d1

49

59

Svoboda Václav

JMK Č.Budějovice

1:05:25

28

 

8

b1

 

64

62

Hořejší Jiří

Tábor

1:05:41

29

 

3

c1

J

58

50

Plocha František

SPSVD Jistebnice-HUNAPO

1:05:47

30

 

9

b1

 

71

70

Krajači Jan

Krajanteam

1:05:56

31

 

2

z1

 

86

99

Plochová Dominika

OOB KOTLÁŘKA

1:06:01

32

 

4

c1

 

55

42

Doležálek Zdeněk

Liga 2000 Tábor

1:06:24

33

 

17

a1

 

84

52

Palivec David

ŠSK Borotín

1:06:39

34

 

18

a1

 

87

61

Marek Filip

E.ON TT Tábor

1:06:57

35

 

3

z1

 

87

54

Rechtoriková Linda

ŠSK Borotín

1:06:59

36

 

19

a1

 

95

90

Vítů Martin

E.ON TT Tábor

1:07:04

37

 

20

a1

 

80

92

Tenkl Lukáš

SK Tábor

1:07:53

38

 

10

b1

 

63

78

Vosátka Zdeněk

TF HOUDEK KRAŠOVICE

1:07:58

39

 

11

b1

 

67

55

Novotný Pavel

J_Hasiči Božejovice

1:08:18

40

 

12

b1

 

71

64

Šupitar Václav

PROPOM SPORT Č.B.

1:08:25

41

 

2

d1

 

41

71

Šoustar Lubomír

Kat.úř. Č.Budějovice

1:08:34

42

 

4

z1

 

95

87

Kášková Niki

E.ON TRIATLON Tábor

1:08:38

43

 

21

a1

 

89

46

Houška Vojtěch

ŠSK Borotín

1:08:42

44

 

22

a1

 

73

72

Hernych Quido

STOUPÁTO

1:08:47

45

 

5

c1

 

56

56

Marek Josef

Balong klub 21 OK

1:09:10

46

 

23

A1

J

91

60

Novák Jakub

SPSVD Jistebnice

1:09:33

47

 

24

A1

J

81

32

Dikan Jozef

Jistebnice

1:09:33

48

 

25

a1

 

72

101

Komárek Jindřich

Tábor

1:11:33

49

 

26

a1

 

78

81

Dolejší Václav

Milevsko

1:12:26

50

 

6

c1

J

55

100

Hlaveš Vladimír

Hasiči Božejovice

1:12:50

51

 

13

b1

 

71

57

Cuřín Jiří

Tábor - Klokoty

1:12:53

52

 

14

b1

 

66

37

Kraus Martin

VK Jordán Tábor

1:13:36

53

 

27

A1

J

75

84

Uhlíř Leoš

SPSVD Jistebnice

1:13:43

54

 

7

c1

 

54

38

Skála Josef

Tábor Klokoty

1:14:11

55

 

3

d1

 

47

112

Nový Břetislav

SABZOO PRAHA

1:14:21

56

 

28

a1

 

95

86

Kinc Lukáš

E-ON TT Tábor

1:14:27

57

 

15

b1

 

63

41

Kratochvíl Zdeněk

IMG BOHEMIA Tábor

1:14:51

58

 

8

c1

 

57

35

Pechek Vladimír

Vlásenice

1:15:54

59

 

29

a1

 

78

69

Krajči David

KRAJANDA TEAM Ivančice

1:16:01

60

 

30

a1

 

72

104

Deim Karel

HC Těžký Draci

1:16:23

61

 

1

Z2

57

31

Pecháčková Hana

VS Tábor

1:16:42

62

 

16

b1

 

64

49

Kyselý Petr

TJ Zduchovice

1:16:47

63

 

17

b1

 

66

65

Svačina Petr

PROPOM SPORT Č.B.

1:16:58

64

 

31

a1

 

73

68

Dvořák Luboš

Tábor

1:17:21

65

 

4

d1

 

47

40

Boháč Karel

LIGA 2000 Tábor

1:17:31

66

 

5

d1

 

46

33

Hrstka Miroslav

TJ SOKOL Jesenice

1:18:07

67

 

5

z1

 

77

103

Deimová Miroslava

Tábor

1:18:45

68

 

6

d1

 

39

75

Putschögl Jaroslav

ATLETIKA Písek

1:19:37

69

 

1

Z1

66

43

Kopecká Jaroslava

Praha 9

1:20:05

70

 

32

a1

 

88

45

Stočes Filip

ŠSK Borotín

1:20:25

71

 

9

c1

 

53

34

Fišer Jiří

Tábor 2020

1:20:40

72

 

6

z1

 

87

36

Řízková Magdalena

VK JORDÁN Tábor

1:24:54

73

 

33

a1

 

74

63

Bohm Jan

Praha 8

1:26:34

74

 

18

b1

 

64

161

Kohout Roman

SPARTA CLUB-KOM.T.KOHOUTI

1:27:04

75

 

2

Z3

 

60

73

Jakešová Jitka

Tábor

1:27:51

76

 

7

d1

 

43

96

Málek Zdeněk

AVC Praha

1:29:32

77

 

8

d1

J

51

82

Hájiček František

SPSVD Jistebnice

1:31:40

78

 

3

Z3

 

54

53

Pláničková Eva

ATLETIKA Tábor

1:53:15

79

 

9

d1

 

26

94

Pacner Ivan

SABZO Praha

2:41:22

KOLOBĚŽKA 15KM :

PC

CIK

KA

L

RR

St.č.

JMENO

JM_TYMU

CI_CAS

1

1

K2

81

1

Rybařík Ivan

GS KLUB Cyklistů Jisteb.

37:37

2

2

K2

 

75

2

Ryjáček Filip

GS Team SPSVD Jistebnice

37:38

3

3

K2

 

91

3

Bechyně Petr

SPSVD Jistebnice

39:25

4

1

K4

59

6

Kotrba Jaroslav

GS Cykloteam Jistebnice

41:27

5

4

K2

 

81

7

Soukup Josef

Božejovice

42:05

6

2

K4

 

57

9

Vach Jiří

GS Cykloteam Jistebnice

51:15

7

3

K4

 

57

11

Rybařík Pavel

GS Team SPSVD Jistebnice

51:16

8

4

K4

 

67

4

Svoboda Petr

Městská Policie Tábor

51:23

9

1

Z

78

8

Königsmarková Petra

GALAXY GS Jistebnice

55:50

BĚH 6 KM :

PC

CIK

KA

RR

St.č.

JMENO

JM_TYMU

CI_CAS

1

1

M3

80

180

Himl Tomáš

SOKOL Sepekov

25:07

2

2

M3

 

94

179

Hroch Martin

TJ Tatran Sedlťany

25:14

3

3

M3

 

94

162

Pechek Jan

Lhota - Vlásenice

25:29

4

4

M3

 

95

186

Němeček David

ŠSK Borotín

25:43

5

5

M3

 

91

192

Kotalík Vladimír

1.FC Jistebnice

26:04

6

6

M3

 

93

164

Šváb Zdeněk

1.FC Jistebnice

26:42

7

7

M3

 

95

167

Novotný Pavel

FC Písek

26:58

8

8

M3

 

95

190

Jíša Jiří

Hlub.nad Vlt.

28:42

9

1

Z3

96

178

Novotná Zuzana

ŠSK Borotín

28:51

10

9

M3

 

81

177

Pavlík Martín

Sokol Sepekov

28:57

11

10

M3

 

97

175

Zadražil Lukáš

E.ON TT Tábor

28:59

12

11

M3

 

97

184

Straka Pavel

E.ON TT Tábor

29:00

13

12

M3

 

97

172

Novák Radek

GS Cykloteam Jistebnice

29:18

14

13

M3

 

76

176

Kubec Pavel

1.FC Jistebnice

29:24

15

14

M3

 

97

171

Studenovský Radek

GS Cykloteam Jistebnice

30:09

16

15

M3

 

70

187

Mrzena Milan

1.FC Jistebnice

30:29

17

16

M3

 

95

191

Maňák František

1.FC Jistebnice

31:16

18

17

M3

 

83

193

Svatoš Michal

1.FC Jistebnice

32:04

19

2

Z3

 

98

181

Třebická Diana

E.ON Triatlon Team Tábor

32:13

20

18

M3

 

77

185

Buchtele Václav

HASIČI Drahnětice

32:20

21

19

M3

 

74

174

Pilát Petr

BOSÍ HNÍZDA

32:22

22

20

M3

 

72

189

Smrž Radovan

Hlub. nad Vlt.

32:25

23

21

M3

 

68

160

Urban Daniel

HC Težký Draci Tábor

33:15

24

22

M3

 

58

183

Himl Jiří

SOKOL Sepekov

33:19

25

3

Z3

 

97

182

Macková Barbora

E.ON TT Tábor

33:32

26

4

Z3

 

98

169

Nováková Kristýna

GS Cykloteam Jistebnice

34:07

27

5

Z3

 

76

170

Vrkočová Pavla

Sez.Ústí

35:03

28

6

Z3

 

98

168

Nováková Nikola

GS Cykloteam Jistebnice

36:58

29

23

M3

 

98

188

Podzimek Vojtěch

SPSVD Jistebnice

37:49

30

24

M3

 

48

163

Svoboda Jaroslav

ATLETIKA Tábor

38:55

31

7

Z3

 

87

166

Kupková Veronika

Kralovice

39:03

32

25

M3

 

78

173

Kantor Aleš

Vlčice

39:58

33

26

M3

 

01

165

Studenovský Vojtěch

GS Cykloteam Jistebnice

45:33

Naše nabídka
E-kola Ghost

E-kola Leader Fox

Nová závodní zapletená kola

Možnost objednání lyží

Permanentka FIT BIKE KLUB

"Vaše nová štětka"