X

POPUP WINDOW

Hello!

Welcome to Wikitechy this is a popup window created using HTML and CSS

Apex-BikeProběhlé
Cyklo team building Malaga


Fotky z této akce

5.11. – 12.11.2017

První den pondělí 6.11.
Ujeli jsme pouhých 46 km, ale bylo to maximum, jelikož jsme nastoupali 1600 m a stoupaní okolo 20 procent nebyla vyjímkou.

Den druhý úterý 7.11.
Po výborném noclehu v Los Naturalos u Benzinos jsme vyrazili směr Veleta. Ujeli jsme 40 km a opět nastoupali okolo 1500 m. Což je zde naše denní maximum. Bylo nádherné počasí (okolo 24 st.) a bylo se stále na co koukat. Výhledy na zasněženou Veletu, plantáže s rajčaty, artyčoky, kaki, mandarinkami, manga, atd... Trochu nás prohání místní psi, dokonce nám ujasnili, kam se máme na křižovatce vydat. Miloš přemlouval dělníky na plantážích, vyžebral vodu a rajčata.

Den třetí středa 8.11. - 45 km
Dnes jsme v Alhamě ráno doplnili zásoby a vyrazili dále po trase. Počasí opět nádherné a přestože se pohybujeme okolo 1000 m.n.m. je stále kolem 20 st. Projíždíme úrodnou oblastí, na polích zelenina, kam se podíváš. Louskáme cestou mandle ze stromů kolem cesty. Také ochutnáváme granátové jablko, kterých je kolem cesty dostatek, tak sladké a plné šťávy jsme nejedli. Nádherné výhledy do kopcovité krajiny s dominancí zasněžené Velety (3300 mnm). Večer při setmění uleháme v olivovém háji pod starou olivou.

Den čtvrtý čtvrtek 9.11.
Odpočinkový. Dnes jsme se vzbudili pod starou olivou, dali si prohlídku lisovny oliv, a po 20 km se ubytovali v Colmenaru. Dali jsme se do kupy, vyprali si a odpočívali. Naplánovali jsme si také další zbývající dny. Ještě jeden poznatek: národ Pepíků je určitě Španělsko a ne ČR. Je tu všechno "José" navíc naše spacáky jsou také Pepíci (Sir Joseph).

Den pátý pátek 10.11.
Dnes byl nádherný den, vyjeli jsme si do nádherné vesnice Comares, která je na vrchu kopce, a díváme se na ni celý náš výlet ze všech stran. Dali jsme naši běžnou porci 50 km a dnes jsme zakončili na pobřeží.

Den šestý sobota 11.11.
Plážový den. Dnes jsme jeli celý den okolo pobřeží do Malagy a řádně si to užívali.

Naše nabídka
E-kola Ghost

E-kola Leader Fox

Možnost objednání lyží

Permanentka FIT BIKE KLUB