X

POPUP WINDOW

Hello!

Welcome to Wikitechy this is a popup window created using HTML and CSS

Apex-BikeProběhlé
Rynárecká Bejkovna 2013


V sobotu 14.9.2013 se v Rynárci u Pelhřimova konal již 7. ročník závodů horských kol v cross-country - otevřené mistrovství kraje Vysočina. Závod je jedním z celkem 8 podniků v seriálu Ecorem Vysočina MTB CUP 2013. Cílem pořadatelů tohoto seriálu je uspořádat kvalitní závody pro všechny, kdo rádi jezdí na horských kolech a chtějí si změřit síly s ostatními, navíc v blízkosti jejich domovů, za příznivé startovné, se zajímavými cenami pro prvních pět závodníků celkového pořadí.

Trasa velkého okruhu vedla závodníky převážně po polních a lesních cestách v délce 5700 m, s převýšením 100 m. V kategorii muži Expert - do 40 let se první tři závodníci srovnali do cílového času v rozmezí 16 vteřin, když pro první místo si dojel Ivan Rybařík-Čistý sport a třetí místo vybojoval Zdeněk Tomeček ze stejného týmu. Dalšímu v pořadí nadělili více než 3 minuty. Kategorii ženy ovládla Milena Cesnaková-Apex-Bike Tábor, když druhou v pořadí Zdeňku Němcovou z týmu Uniqa Jihlava za sebou nechala o více než 2,5 minuty. O její letošní formě svědí i celkové umístění mezi  závodníky, kteří jeli 4 kola (muži masters do 40 let, do 50 let, neslyšící, ženy), a to 11. místo ze 40.

Zajímavým bodem doprovodného programu bylo jako již tradičně vyhlášení výsledků miss bike 2013, kdy odborná porota zvolí nejsympatičtější závodnici ze startovního pole. Letos se jí stala Milena Cesnaková (Čistý sport) a za tento titul si odnesla mimo jiné pamětní šerpu a šperk.

 

Muži Expert M30 - 5 kol

1. RYBAŘÍK Ivan Čistý sport 1:08,45
3. TOMEČEK Zdeněk Čistý sport 1:09,01

 

Ženy - 4 kola

1. CESNAKOVÁ Milena Apex-Bike Tábor 1:06,28

 Naše nabídka
E-kola Ghost

E-kola Leader Fox

Možnost objednání lyží

Permanentka FIT BIKE KLUB